Biohort Regálová police Neo, Alex Duo 56 x 26 x 17,3 cm, 2 ks
Číslo výrobku 5856117Popis výrobku
Číslo výrobku 5856117
Sada regálových polic o rozměru 56 x 26 x 17,3 cm. 2 ks v balení. Nosnost 15 kg. Police se upevňují na regálové stojny, které jsou k dostání samostatně.
Údaje výrobce
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414450400
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Příslušenství |
| S možností dodatečné montáže: | S možností dodatečné montáže |
| Montážní rozměr šířka: | 56 cm |
| Montážní rozměr výška: | 173 cm |
| Montážní rozměr tloušťka materiálu: | 1 cm |
| Montážní rozměr hloubka: | 26 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,40 kg |
| Výška: | 17,3 cm |
| Šířka: | 26,0 cm |
| Hloubka: | 56,0 cm |





