Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Signum Proti Moniliové spále 2 x 15 g

Číslo výrobku 1599133

  • Fungicidní přípravek proti moniliové spále a plísni šedé
  • Prevence i kúra
  • Balení: 7,5 g
Informace o výrobku
189,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

Objednat online & nechat si doručit 

2-3 dny dodací lhůta

Rezervovat a vyzvednout v mé prodejně 

Připraven k vyzvednutí od dalšího dne otevření 12 hod v prodejně OBI Praha - Štěrboholy

Rezervace není možná

Popis výrobku

Číslo výrobku 1599133

AgroBio Signum proti Moliniové spále je účinný přípravek, který je založen na účinné látce boskalid (267 g/kg), která je účinná látka ze skupiny anilidů. Působí na dýchací procesy citlivých organismů, avšak v jiném místě metabolismu než strobiluriny. Účinná látka pyraklostrobin (67 g/kg) je novou účinnou látkou ze skupiny strobilurinů. Účinek je založen na zabránění přenosu elektronů v dýchacím přenosu, čímž dojde ke zhroucení celého organismu a je zabráněno sporulaci a klíčení spór. Obě látky působí systémově, vykazují preventivní i kurativní účinek, tzn., že chrání rostlinu před napadením, ale také po infekci. Signum je vhodný pro užití na meruňky (moniliová spála), višně ( moniliová spála), jahodník (plíseň šedá)

Meruňky a višně se ošetřují na začátku kvetení, jestliže v průběhu kvetení trvá deštivé počasí a teploty pod 13 °C, tak je třeba ošetření zopakovat při dokvétání. Jahodníky se ošetřují v první polovině kvetení, v případě potřeby je možné aplikaci za týden od prvního ošetření zopakovat. Maximální počet aplikací je pro meruňky, višně - max. 3x, jahodníky max. 2x za vegetaci. Postřikuje do dokonalého ovlhčení rostliny, nejpozději do počínajícího skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu rostlin. Přípravek nesmí zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek není určen).

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Zahrada/exteriér
Provedení:Koncentrát
Vhodné pro ekologické hospodářství:Ne
Obsah balení:30 g
Forma materiálu:Prášek
Druh balení:Karton
Skupina použití:Choroby rostlin
Způsob použití:Stříkání/rozprašování
Způsob účinku:Preventivní účinek

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru