AgroBio Mospilan 20 SP 2 x 1,8 g

Číslo výrobku 2050516

  • Insekticidní přípravek
  • Hubení širokého spektra škůdců
  • Vysoká účinnost
Informace o výrobku
39,-
1 083,34 Kč / 100 gr

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

299 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 2050516

AgroBio Mospilan 20 SP je insekticidní přípravek k hubení širokého spektra škůdců v ochraně rostlin, zejména mandelinky bramborové v bramborách, mšic včetně vlnatky krvavé a obaleče jablečného v jádrovinách, molic a mšic na okrasných rostlinách. Účinná látka insekticidu je acetamiprid 200 g/kg. Mospilan 20 působí systémově a translaminárně, jako kontaktní a žaludeční jed ve velmi nízkých dávkách, má rychlé počáteční působení v porostu, dlouhodobý reziduální účinek proti všem vývojovým stadiím škůdců.

Mospilan 20 je insekticid vhodný na ochranu brambor (mandelinka bramborová), jadrovin (obaleč, mšice, vlnatka krvavá), okurek ve skleníku (mšice), okrasných rostlin (molice skleníková, mšice,vč. mšice bavlníkové), třešní, višní (květopas peckový, vrtule třešňová) a slivoní (zobonosky).

AgroBio Mospilan 20 se aplikuje postřikem na celé rostliny od začátku výskytu. Postřik se provádí do dokonalého ovlhčení, nejpozději při počínajícím skanutí kapek aplikační kapaliny z povrchu rostlin. Při aplikaci nesmí přípravek zasáhnout okolní porosty (pro které není tento přípravek určen).

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Zahrada/exteriér
Provedení:Koncentrát

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru