LED svítidlo se skřipcem bílé by jedi 30 cm
Číslo výrobku 5319504Popis výrobku
Číslo výrobku 5319504
LED svítidlo se skřipcem by jedi sází na ověřenou kvalitu produktu. Vysoce kvalitní materiály, moderní technika v kombinaci s nadčasovým designem.
Ideální pro koutek ke čtení, psací stůl nebo i pracovní stůl.
Se svými 220 lm svítidlo se skřipcem poskytuje příjemné, nepříliš prudké osvětlení s teple bílou barvou světla. Hlava svítidla je flexibilní a individuálně nastavitelná můžete tak osvětlení přesně přizpůsobit svým potřebám.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
5420060409004,4048122059243
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Klasická |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 220 lm |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 586 g |
| Výška: | 30,0 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 24,0 cm |



