Flex-Well Příborník Lara 50 x 200 x 57,1 cm
Číslo výrobku 6418875Popis výrobku
Číslo výrobku 6418875
LARA
Série LARA se skládá z různých doplňkových skříněk - horních, spodních, prosklených, vysokých a mnoha předkonfigurovaných kuchyňských sestav - vyberte si tedy tu, co zrovna potřebujete. Skříňky jsou vyrobeny z dřevotřískových desek potažených melaminem (MFC) a opatřeny kovovými úchytkami v barvě nerezu. Vnitřní část korpusu má bílou barvu, vnější je v dekoru světlého dubu San Remo, stejně jako sokl. Čela skříněk mají antracitovou barvu. Kuchyně a většina kuchyňských skříněk je opatřena pracovní deskou v dekoru světlého dubu San Remo o tloušťce 38 mm, která je vyrobena z vysokotlakého laminátu (HPL) s obsahem dřeva až 90 %. Kuchyně a kuchyňské skříňky jsou dodávány v rozloženém stavu a jsou oboustranně smontovatelné (vpravo i vlevo).
Flex-Well
Flex-Well je jedním z lídrů na německém trhu v oblasti rozložených kuchyní. Veškeré dřevěné části jsou vyrobeny v Německu. Společnost Flex-Well nabízí samostatné skříňky, spotřebiče a kompletní kuchyňské bloky, buď již vybavené spotřebiči, nebo k vybavení spotřebiči vašeho výběru. Vyberte si ze široké nabídky tohoto dodavatele.
Cenově výhodné kuchyně a skříňky Flex-Well jsou dodávány v rozloženém stavu až k Vám domů. Díky přiloženému návodu je snadno a rychle nainstalujete. Berte prosím na vědomí, že k připojení nové kuchyně je nutné některé příslušenství zakoupit zvlášť. V případě potřeby si nechte poradit na naších prodejnách OBI od plánovačů kuchyní nebo našich odborných poradců.
Údaje výrobce
Flex-Well Vertriebs GmbH & Co. KG
Industriestr. 80
32120 Hiddenhausen
info@flex-well.de
4047584059426
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Matný |
| Barva přední části: | Antracitová |
| Barva korpusu: | Dub San Remo imitace |
| Funkce Softclose: | Bez funkce softclose |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 50,5 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 57,0 cm |







