Flex-Well Kuchyňská skříňka Cara vysoká, 50 x 200 x 57 cm
Číslo výrobku 6705057Popis výrobku
Číslo výrobku 6705057
CARA
Série CARA se skládá z různých skříněk - horních, spodních, prosklených, vysokých a mnoha před konfigurovaných kuchyňských sestav. Skříňky jsou vyrobeny z dřevotřískových desek potažených melaminem (MFC) a opatřeny kovovými rukojeťmi v elegantní černé barvě. Vnitřní části korpusu mají bílou matnou barvu, vnější strana korpusu je v dekoru dub Artisan, stejně jako sokl a přední strana horních skříněk. Prosklené horní skříňky jsou opatřeny mléčným sklem. Spodní skříňky a vysoké skříňky mají čela v rákosově zelené barvě. Čela v rákosově zelené barvě mají úpravu proti otiskům prstů. Jednotlivé skříňky a kuchyňské sestavy jsou opatřeny pracovní deskou v dekoru dub Artisan o tloušťce 28 mm, která je vyrobena z vysokotlakého laminátu (HPL) s až 90% obsahem dřeva. Kuchyně a kuchyňské skříňky jsou dodávány v rozloženém stavu a jsou oboustranně smontovatelné (vlevo i vpravo).
Flex-Well
Flex-Well je jedním z lídrů na německém trhu v oblasti rozložených kuchyní. Veškeré dřevěné části jsou vyrobeny v Německu. Společnost Flex-Well nabízí samostatné skříňky, spotřebiče a kompletní kuchyňské bloky, buď již vybavené spotřebiči, nebo k vybavení spotřebiči vašeho výběru. Vyberte si ze široké nabídky tohoto dodavatele.
Cenově výhodné kuchyně a skříňky Flex-Well jsou dodávány v rozloženém stavu až k Vám domů. Díky přiloženému návodu je snadno a rychle nainstalujete. Berte prosím na vědomí, že k připojení nové kuchyně je nutné některé příslušenství zakoupit zvlášť. V případě potřeby si nechte poradit na naších prodejnách OBI od plánovačů kuchyní nebo našich odborných poradců.
Údaje výrobce
Flex-Well Vertriebs GmbH & Co. KG
Industriestr. 80
32120 Hiddenhausen
info@flex-well.de
4047584069739
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrch: | Matný |
| Barva přední části: | Rákosově zelená |
| Barva korpusu: | Dub Artisan imitace |
| Funkce Softclose: | Bez funkce softclose |
| Odkládací plocha: | Bez úložného prostoru |
| Počet polic: | 3 ks |
| Materiál Přední strana: | Dřevotříska |
| Materiál tělesa: | Dřevotříska |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 50,5 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 57,0 cm |











