Kaindl Pracovní deska 3952 Comfort Ravenna Grey 60 x 3,8 cm - metráž
Číslo výrobku 5920806Popis výrobku
Číslo výrobku 5920806
Moderní pracovní desky od výrobce Kaindl dodávají vaší kuchyni exkluzivní vzhled s autenticky vypadajícími dekory dřeva a kamene. Můžete si vybrat ze strukturovaných, matných či lesklých povrchů. Pokud si nevíte rady jaký vzor pracovní desky si vybrat, objednejte si z našich vzorků a rozhodněte se v klidu vašeho domova!
Pracovní desky jsou opatřeny zaoblenou přední hranou, která snižuje riziko nárazu. Tento typ hrany je vhodný především pro domácnosti s dětmi. Pracovní desky Kaindl odolávají každodennímu namáhání, které na ně v kuchyni působí. Pracovní deska je vyrobena z vysoce odolného laminátu s 90% obsahem dřeva. Povrch kuchyňské desky je zejména odolný vůči nárazům, poškrábání, žáru (do 180 °C) a vodě. Desky se snadno čistí a jsou hygienicky nezávadné při styku s potravinami. Díky vysoké odolnosti vůči otěru, odření a světlu si pracovní desky Kaindl zachovávají svůj autentický vzhled po dlouhá léta.
V naší nabídce od výrobce Kaindl naleznete kromě samostatných pracovních desek také příslušenství - hrany na pracovní desky, zakončovací lišty k pracovním deskám, sada rohů a koncovek v univerzálních barvách a hliníkové spojovací profily.
Údaje výrobce
Kaindl Boards GmbH
Kaindl Str. 2
5071 Wals/Salzburg
office@kaindl.com
9005479062895
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Dřevotříska |
| Tloušťka: | 38 mm |
| Barva: | Šedá Ravenna |
| Imitace dekoru: | Fantasy dekor |
| Okraj vpředu: | Zaoblené |
| Oblast použití: | Kuchyň |
| Povrch: | Perl |
| Druh: | Pracovní desky |
| Barevný odstín: | Střední |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 58,7 kg |
| Výška: | 3,8 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 4,10 m |
POZOR! JEDNÁ SE O METRÁŽOVÉ ZBOŽÍ.UVEDENÁ CENA JE ZA 1 DÉLKOVÝ METR.MNOŽSTVÍ SKLADEM K DISPOZICI U VÝROBKU SE ROVNÁ MNOŽSTVÍ DÉLKOVÝCH METRŮ SKLADEM, NIKOLI POČTU VÝROBKŮ V CELKU. NELZE TEDY ZARUČIT DOSTUPNOST VÝROBKU V CELKU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE MŮŽETE INFORMOVAT PŘEDEM NA NAŠICH PRODEJNÁCH.
























