Kaindl Lišta k pracovní desce K2883 mramor Vicosa Escuro 300 x 2,4 x 1,6 cm
Číslo výrobku 6901094Popis výrobku
Číslo výrobku 6901094
Vyberte si ze široké nabídky zakončovacích lišt k pracovním deskám od výrobce Kaindl. Lišty odpovídají barvou a strukturou pracovním deskám Kaindl. Jsou k dispozici v několika délkách 300, 410 a 63,5 cm. Lišty spojují a vytvářejí těsnění mezi pracovní deskou a stěnou.
V naší nabídce od výrobce Kaindl naleznete kromě samostatných pracovních desek také příslušenství - hrany na pracovní desky, zakončovací lišty k pracovním deskám, sada rohů a koncovek v univerzálních barvách a hliníkové spojovací profily.
Údaje výrobce
Kaindl Boards GmbH
Kaindl Str. 2
5071 Wals/Salzburg
office@kaindl.com
9005479079671
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné do vlhkých prostor: | Nevhodné do vlhkých prostor |
| Materiál: | Plast |
| Příslušenství: | Další příslušenství |
| Tloušťka: | 24 mm |
| Imitace dekoru: | Kamenný dekor |
| Okraj vpředu: | Rovný |
| Oblast použití: | Kuchyň |
| Druh: | Příslušenství |
| Barevný odstín: | Tmavá |
| Metrové zboží: | Nejedná se o metrážové zboží |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 545 g |
| Výška: | 3,00 m |
| Šířka: | 2,4 cm |
| Hloubka: | 1,9 cm |





