Kaindl Lišta k pracovní desce K2755 travertin Umbria 410 x 2,4 x 1,6 cm
Číslo výrobku 7019581Popis výrobku
Číslo výrobku 7019581
Vyberte si ze široké nabídky zakončovacích lišt k pracovním deskám od výrobce Kaindl. Lišty odpovídají barvou a strukturou pracovním deskám Kaindl. Jsou k dispozici v několika délkách 300, 410 a 63,5 cm. Lišty spojují a vytvářejí těsnění mezi pracovní deskou a stěnou.
V naší nabídce od výrobce Kaindl naleznete kromě samostatných pracovních desek také příslušenství - hrany na pracovní desky, zakončovací lišty k pracovním deskám, sada rohů a koncovek v univerzálních barvách a hliníkové spojovací profily.
Údaje výrobce
Kaindl Boards GmbH
Kaindl Str. 2
5071 Wals/Salzburg
office@kaindl.com
9005479615237
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné do vlhkých prostor: | Vhodné do vlhkých prostor |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Příslušenství: | Další příslušenství |
| Tloušťka: | 16 mm |
| Barva: | Travertin Beige |
| Imitace dekoru: | Dřevěný dekor |
| Oblast použití: | Kuchyň |
| Druh: | Zadní stěna kuchyně |
| Barevný odstín: | Světlá |
| Metrové zboží: | Nejedná se o metrážové zboží |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 746 g |
| Výška: | 1,6 cm |
| Šířka: | 2,4 cm |
| Hloubka: | 4,10 m |





