Kaindl Hrana k pracovní desce K4399 Rusty Iron Ocean 65 x 4,5 cm, 2 ks
Číslo výrobku 5921259Popis výrobku
Číslo výrobku 5921259
Vyberte si ze široké nabídky hran k pracovním deskám od výrobce Kaindl. Hrany odpovídají barvou a strukturou pracovním deskám Kaindl. Jsou k dispozici v 5 m balení nebo ve velikosti 65 cm v balení po 2 kusech. Hrany jsou nažehlovací a opatřeny ze zadní strany tavným lepidlem. Lze je individuálně zastřihnout.
V naší nabídce od výrobce Kaindl naleznete kromě samostatných pracovních desek také příslušenství - hrany na pracovní desky, zakončovací lišty k pracovním deskám, sada rohů a koncovek v univerzálních barvách a hliníkové spojovací profily.
Údaje výrobce
Kaindl Boards GmbH
Kaindl Str. 2
5071 Wals/Salzburg
office@kaindl.com
9005479574497
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Tloušťka: | 0,3 mm |
| Barva: | Nero |
| Imitace dekoru: | Fantasy dekor |
| Povrch: | Matný |
| Druh: | Příslušenství |
| Barevný odstín: | Tmavá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 28 g |
| Výška: | 1 mm |
| Šířka: | 4,5 cm |
| Hloubka: | 65,0 cm |





