Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Rothenberger Roxy Kit Autogenní svářečka a přístroj pro pájení na tvrdo 3100 °C

Číslo výrobku 3879632

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Pájky

Podobné produkty

Popis výrobku

Číslo výrobku 3879632

Roxy Kit obsahuje nosný rám, sadu hadic s ochranou proti zpětnému průtoku, redukční ventil kyslíku, jemný regulační ventil, jakož i Maxigas 400 jednorázovou kartuši s objemem 600 ml a jednorázovou tlakovou láhev na kyslík 110 bar s kyslíkem o objemu 110 l. Přístroj navíc obsahuje směšovací trysku s převlečnou maticí, svařovací trysku s vysokým výkonem o průměru 0,9 mm, 3 mikrohořáky 0,4 mm / 0,5 mm / 0,6 mm, jeden mikrotryskový adaptér, jedny ochranné svářečské brýle, jeden bezpečnostní zapalovač a jeden klíč na hořák.
Náplň kyslíku vydrží cca 20 minut, náplň Maxigas cca 60 minut. Roxy Kit se hodí pro autogenní svařování a pájení na tvrdo trubek, plechů, tvarových dílů, a také pro velkoplošné pájení na měkko. Přístroj se skládá z ergonomické rukojeti s jemným regulátorem plynu pro minimalizaci spotřeby plynu. Sada hadic s ochranou proti zpětnému průtoku kyslíku a plynu zajišťuje optimální bezpečnost. Svařovací trysky s vysokým výkonem zaručují vysoké pracovní teploty a neutrální až ostře ohraničený plamen. Mikrotrysky umožňují profesionální provádění prací v oblasti jemné mechaniky, optiky, uměleckých řemesel a modelářství.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Plynový hořák
Max. pracovní teplota:1 250 °C

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru