ROTHENBERGER Pájecí tuk 20 g
Číslo výrobku 7052152Popis výrobku
Číslo výrobku 7052152
Údaje výrobce
ROTHENBERGER Industrial
Sodener Straße 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625357187
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Pájecí pasta |
| Vhodné pro: | Měděná |
| Materiál: | Pájecí tuk |
| Obsah: | 1 ks |
| Norma: | DIN EN ISO 9454 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šířka: | 6,0 cm |
| Hloubka: | 3,0 cm |




