Rothenberger Pájecí kapalina se zinkem, 100 ml
Číslo výrobku 7052178Popis výrobku
Číslo výrobku 7052178
Pájecí kapalina se zinkem Rothenberger je ideální pro přípravu pájených spojů na okapových žlabech a trubkách při pokrývačských pracích, v uměleckých řemeslech a kovových konstrukcích. Odstraňuje ochranné povlaky, čistí zkorodované povrchy a umožňuje optimální přilnavost pájky. Speciálně navržena pro měkké pájení materiálů, jako je titan-zinek, pozinkovaný ocelový plech a jemný zinek, splňuje normy DIN EN 29454.1 a 3.2.2.A. Tvoří základ pro trvanlivé spojení s pájkou a je univerzální pro použití na železo, zkorodovanou měď a mnoho dalších materiálů.
Není určena pro použití v instalacích pitné vody ani s kabely a lanky.
Údaje výrobce
ROTHENBERGER Industrial
Sodener Straße 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625452646
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Pájecí voda |
| Vhodné pro: | Ocelový plech, zinek |
| Materiál: | Tekutina |
| Obsah: | 1 ks |
| Vhodné do max. teploty: | 245 °C |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 135 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šířka: | 17,0 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |






