Rothenberger Pájecí kapalina, 24 ml
Číslo výrobku 1905702Popis výrobku
Číslo výrobku 1905702
Pájecí kapalina Rothenberger pro všeobecné měkké pájení železa, oceli, mosazi, mědi, olova a pocínovaného plechu. Vhodná pro práci se značkou Tiffany.
Údaje výrobce
Rothenberger Industrial GmbH
Sodener Str. 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625357194
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Pájecí voda |
| Vhodné pro: | Měděná |
| Materiál: | Pájecí voda |
| Obsah: | 1 ks |
| Norma: | DIN EN ISO 9454 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šířka: | 6,0 cm |
| Hloubka: | 3,0 cm |











