Rothenberger Hliníková tyčová pájka ROLOT 604, 3,0x333mm, 5 ks
Číslo výrobku 1905660Popis výrobku
Číslo výrobku 1905660
Tyčová pájka Rolot 604 pro tvrdé hliníkové pájení a svařovací dráty.
Údaje výrobce
Rothenberger Industrial GmbH
Sodener Str. 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625356043
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Tyč k pájení natvrdo |
| Vhodné pro: | Hliník |
| Materiál: | Tyč |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Obsah: | 5 ks |
| Vhodné do max. teploty: | 480 °C |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 55 g |
| Výška: | 39,0 cm |
| Šířka: | 4,5 cm |
| Hloubka: | 3 mm |







