Rothenberger Fitinková pájecí pasta Rosol 3, 100 g
Číslo výrobku 4214425Popis výrobku
Číslo výrobku 4214425
Pájecí pasta Rosol 3, 230 °C je určena pro pájení trubek z mědi, mosazi, červeného bronzu v instalacích studené a teplé vody včetně rozvodů pitné vody.
Oblasti použití- Pro měkké pájení potrubí topení a rozvodů pitné vody
Výhody aplikace
- Úsporná ve spotřebě
- Bez koroze pájených spojů
- Neviditelné zbytky tavidla
- V pájeném spoji nejsou žádné vzduchové kapsy
- Velmi kvalitní cínování povrchu materiálu
- Aplikace pájky a tavidla v jedné operaci
Údaje výrobce
Rothenberger Industrial GmbH
Sodener Str. 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625452264
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Pájecí pasta |
| Vhodné pro: | Topení, pitná voda |
| Materiál: | Pasta |
| Obsah: | 1 ks |
| Vhodné do max. teploty: | 230 °C |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 100 g |
| Výška: | 14,3 cm |
| Šířka: | 8,2 cm |
| Hloubka: | 5,1 cm |







