ROTHENBERGER Fitinkový měkký pájecí drát Fittingslot 3, S-Sn97Cu3 pr. 3 mm, 100g
Číslo výrobku 1905777Popis výrobku
Číslo výrobku 1905777
Měkký fitinkový pájecí drát ROTHENBERGER INDUSTRIAL Fittingslot 3 nabízí vysokou kvalitu pro spolehlivé spoje a je ideální pro instalace rozvodů studené a teplé vody, stejně jako pro systémy vytápění a potrubí s pitnou vodou. Splňuje normu DIN EN ISO 9453 a je určena pro měkké pájení měděných trubek s měděnými, bronzovými (červený bronz) a mosaznými tvarovkami. Efektivní slitina S-SN97Cu3 zajišťuje trvanlivé a pevné spoje. Přesná teplota tání se pohybuje mezi 230 a 250 °C. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje použít tavidlo Rosol 3, které své přednosti uplatní zejména v oblasti sanitární techniky.
Údaje výrobce
ROTHENBERGER Industrial
Sodener Straße 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625452561
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Pájka |
| Vhodné pro: | Topení, pitná voda |
| Materiál: | S-Sn97Cu3 |
| Průměr upnutí: | 3 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Norma: | DIN EN ISO 9453 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 111 g |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 6,0 cm |





