ROTHENBERGER Bezolovnatý pájecí drát Elektroniklot, EL Sn100Ni+, pr. 1,0 mm, 70g
Číslo výrobku 7043649Popis výrobku
Číslo výrobku 7043649
Bezolovnatý pájecí drát pro elektroniku ROTHENBERGER INDUSTRIAL Elektroniklot vyniká svými vlastnostmi optimalizovanými speciálně pro elektrotechniku, zejména svou vysokou teplotní odolností. S obsahem tavidla v rozmezí 2-3,5 % usnadňuje proces pájení, redukuje rozstřik a zlepšuje kvalitu spoje. Díky tomu, že je bezhalogenová a zanechává jen minimální množství zbytků, nevznikají po pájení žádné korozivní ani elektricky vodivé nečistoty. Vysoká teplota tání 227 °C navíc zajišťuje přesné a stabilní pájené spoje při opravách elektroniky, montážích, zapojování obvodů a osazování plošných spojů.
Údaje výrobce
ROTHENBERGER Industrial
Sodener Straße 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625468760
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Pájka |
| Vhodné pro: | elektronika |
| Materiál: | EL Sn100Ni+ |
| Průměr upnutí: | 1 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Norma: | DIN EN ISO 9453 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 84 g |
| Výška: | 16,0 cm |
| Šířka: | 11,0 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |




