Vánoce jsou časem dekorace - a srdcem každé vánoční dekorace je vánoční stromeček. Zde najdete nápady, jak vyzdobit obývací pokoj tak, aby pasoval k vánočnímu stromečku.

Která vánoční dekorace se hodí do bytu?

Různorodost vánočních ozdob, které je možné zakoupit, ponechává prostor pro individuální akcenty. Například, pokud máte rádi co nejpřirozenější vzhled, mohou se použít vánoční ozdoby vyrobené z přírodních materiálů, jako jsou dřevo a šišky. Pokud se Vám více líbí módní vzhled, jsou tou pravou volbou poutavější barvy se zářícími, nebo třpytivými detaily. Vznešené akcenty také dodají extravagantní ozdobné prvky, jako například paví pera. Klasický design je možné dosáhnout s dekoracemi v červené a zelené barvě a vhodnými detaily.

Vznešená

Blízko k přírodě a zároveň extravagantní jsou ušlechtilé ozdoby na vánoční stromky, jejichž vrcholem je páv blízko špičky stromu. Zlatá a zelená je styl tohoto stromku, který je ozdoben nejen pávem, ale i mnohým peřím. Zelené a zlaté zářící sklenice a postavičky harmonizují s peřím stromu, zatímco čajové svíčky a světelné řetězy dokáží vytvořit kouzelnou vánoční atmosféru.


Jemná

Pudrově růžová a bílá jsou barvami tohoto stromku, jehož světla se odrážejí v jemných růžových vánočních dekoracích. Bílá hvězda trůní nahoře na špičce a další svítí z okna na růžovo. Místnost osvětlí i různé světelné řetězy, hravé detaily, jako jsou figurky ve tvaru elfů nebo jednorožců, větvičky a lucerny.


Zasněžená

Bez ohledu na to, zda počasí během vánočních dní přinese sebou vytoužený sníh: tento styl přináší do Vašich čtyř stěn procházku v zasněženém lese. Převládající barva je samozřejmě bílá, střídmě používané zlaté prvky a červená mašle věnce jsou něčím extra, zatímco hnědý odstín - barva ovčích figurek a elfů který pasují k polštářem, vcelku připomíná lesní půdu, která proniká pod třpytivou sněhovou pokrývkou.


Ledová

Ledové, je to opravdu se stromečkem v mátové zelené a stříbrné barvě. Elegantní barevná kombinace je vhodná pro milovníky opravdové zimy. Všude, kam se podíváte, rampouchy vycházejí ze země a k tomu třpytivé světýlka, zatímco dekorační postavičky dodávají ledovému vzhledu trochu tepla. Ozdoby vánočního stromku ve tvaru diamantů, dodají vánočnímu stromku konečný dojem ledového paláce.


Hravá

Univerzální dárek představuje hravý vánoční stromeček. Tento je bohatě zdobený, stejně jako k tomu vhodný věnec. Mottem je: "čím více, tím lépe". V každém rohu čekejte elfy, tučňáky, nebo sněhuláky. Pokud jde o barvu je zde něco ze všeho, i když převládající červená je založena na klasickém stylu, což okamžitě vzbuzuje vánoční nadšení. Tato dekorace je především: zábavná.


Klasická

V této interpretaci klasického vánočního stromku je nejen samotný stromeček skutečným poutačem, ale i obrovský trpaslík, který hlídá dárky pod stromečkem, aby dárky nebyly otevřeny příliš brzy. Červená a zelená je tou barvou, zatímco šišky a dřevo vytvářejí příjemnou, přirozenou atmosféru, která Vás zve setkat se kolem vánočního stromku. Klasickému elegantnímu vzhledu nesmí chybět hodně svíček, několik zlatých prvků, světel a láhve z červeného skla.

nahoru