Více o produktech Bosch Home & Garden:Bosch Home & Garden Elektrické nářadí


Bosch Home & Garden Zahradní nářadí


Jeden akumulátor pro veškeré nářadí. Akumulátorový systém 18 V Power for ALL Bosch

S akumulátorovým nářadím systému Bosch Power for ALL můžete pohodlně pracovat bez kabelů venku, v dílně a i v domě. Potřebujete pouze jednu baterii pro veškeré nářadí a tak ušetříte peníze za další akumulátory. Čip Syneon vytěží z baterie maximum a zajistí plný výkon až do konce.

Zajímá vás 12V systém?


Bosch Home & Garden Měřicí přístroje


Příslušenství Bosch pro


O Bosch Home & Garden

Nářadí od Bosch Home & Garden
Více výkonu, větší flexibilita, větší přesnost

Čím lepší je nářadí, tím snazší je práce. Elektrické nářadí Bosch pro vás neustále vyvíjí nová řešení, které vám usnadňují práci doma i na zahradě. Objevte inovace od společnosti Bosch pro kutily: nářadí od společnosti Bosch vás nadchne. 18V lithium-iontový akumulátorový systém je příkladem inovativní síly elektrického nářadí Bosch: výkonný akumulátor poskytuje energii pro celou rodinu nářadí Bosch pro dům a zahradu. Nová kompaktní generace Bosch je také vývojem zaměřena na budoucnost: šikovné a kompaktní nářadí - vhodný stroj pro každého uživatele. Ponořte se do světa elektrického nářadí Bosch pro kutily.


Zajímají vás i naše produkty Bosch Professional?

* Uvedená cena platí pro prodejnu OBI Praha. Skutečná cena se může lišit podle zvolené OBI prodejny "Moje prodejna". Skutečná cena se Vám zobrazí na stránce s podrobnostmi o produktu a v nákupním košíku.
Všechny ceny v CZK vč. DPH a při objednávkách online popř. plus náklady na dopravu.
MSRP = výrobcem doporučená maloobchodní cena.

nahoru