Sortiment

Služby

Moje prodejna
Praha - Štěrboholy
Nákupní 390/4
102 00 Praha 10
Změnit prodejnu OBI
Zpět
Změnit prodejnu OBI
Nebylo nalezeno místo, kde se nacházíte.
Zobrazit ostatní prodejny
Najděte OBI prodejnu na mapě

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.


Více o produktech Bosch Home & Garden:Bosch Home & Garden Elektrické nářadí


Bosch Home & Garden Zahradní nářadí


Jeden akumulátor pro veškeré nářadí. Akumulátorový systém 18 V Power for ALL Bosch

S akumulátorovým nářadím systému Bosch Power for ALL můžete pohodlně pracovat bez kabelů venku, v dílně a i v domě. Potřebujete pouze jednu baterii pro veškeré nářadí a tak ušetříte peníze za další akumulátory. Čip Syneon vytěží z baterie maximum a zajistí plný výkon až do konce.

Zajímá vás 12V systém?


Bosch Home & Garden Měřicí přístroje


Nasadit, vyrovnat, změřit - nyní to víš udělat s Atino sám!

3 funkce v jednom: liniový laser, měřicí metr a vodováha

Můžeš jej připevnit rychle a jednoduše tam, kde ho potřebuješ. Atino má inovativní samolepicí gelovou podložku a hroty, aby se dal připevnit na hladký i drsný nerovný povrch.


Pokud je Atino připevněn k pracovní ploše, je možné flexibilně použít liniový laser s dosahem 1,7 metru na uspořádání předmětů podle tvých představ.


Laser nefunguje pouze jako pravítko, ale slouží i jako vodováha. Červená naznačuje, že vyrovnání s Atino není přesné vertikálně,nebo horizontálně. Pokud je vyrovnání s Atino skoro přesné ve vodorovné nebo svislé poloze, LED dioda se změní na žlutou a pokud je poloha přesně svislá nebo vodorovná, LED dioda se změní na zelenou.


A nakonec, Bosch Atino má také značkovací otvor pro tvé první značení a integrovaný metr s délkou 1,5 metru, který se vysune podél laserové čáry a dá se použít ve všech směrech.

Co chceš doma připevnit, zarovnat nebo změřit?

Další měřicí přístroje a měřicí příslušenství Bosch:


Příslušenství Bosch pro


O Bosch Home & Garden

Nářadí od Bosch Home & Garden
Více výkonu, větší flexibilita, větší přesnost

Čím lepší je nářadí, tím snazší je práce. Elektrické nářadí Bosch pro vás neustále vyvíjí nová řešení, které vám usnadňují práci doma i na zahradě. Objevte inovace od společnosti Bosch pro kutily: nářadí od společnosti Bosch vás nadchne. 18V lithium-iontový akumulátorový systém je příkladem inovativní síly elektrického nářadí Bosch: výkonný akumulátor poskytuje energii pro celou rodinu nářadí Bosch pro dům a zahradu. Nová kompaktní generace Bosch je také vývojem zaměřena na budoucnost: šikovné a kompaktní nářadí - vhodný stroj pro každého uživatele. Ponořte se do světa elektrického nářadí Bosch pro kutily.


Zajímají vás i naše produkty Bosch Professional?

* Uvedená cena platí pro prodejnu OBI Praha. Skutečná cena se může lišit podle zvolené OBI prodejny "Moje prodejna". Skutečná cena se Vám zobrazí na stránce s podrobnostmi o produktu a v nákupním košíku.
Všechny ceny v CZK vč. DPH a při objednávkách online popř. plus náklady na dopravu.
MSRP = výrobcem doporučená maloobchodní cena.

nahoru