GLOBO Zahradní lampa XELOO černá/kouřová E27 60 W pr. 140 x 500 mm detektor poh.
Číslo výrobku 6623896Popis výrobku
Číslo výrobku 6623896
GLOBO XELOO
Série svítidel GLOBO XELOO zahrnuje svítidla elegantního vzhledu určená k použití v exteriéru se stupněm krytí IP44. Svítidla jsou vyrobena z kvalitní nerezové oceli s černou matnou povrchovou úpravou nebo bez a opatřena stínidly z kouřově nebo opálově zabarveného plastu. Vybrat si můžete z venkovních nástěnných svítidel nebo zahradních lamp s detektorem pohybu i bez. Detektor pohybu reaguje v rozsahu 4 - 8 m v úhlu 110°. Všechna svítidla této série jsou opatřena objímkou E27. Žárovky nejsou součástí balení. Výběr je jen na vás! Na vybranou máte například z klasických žárovek, žárovek stmívatelných nebo žárovek s nastavitelnou teplotou chromatičnosti a případně i RGB k vytvoření té správné atmosféry.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 75 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Stupeň krytí IP44
Svítidla se stupněm krytí IP44 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku nástrojem či drátem větším než 1 mm, jsou odolná proti vniknutí velmi drobných cizích těles a zároveň chráněna proti stříkající vodě ze všech úhlů. Tento stupeň krytí je považován za dostatečnou ochranu před deštěm a zařízení s krytím IP44 jsou voděodolná a vhodná pro venkovní použití.
Údaje výrobce
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371438280
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Černá |
| Nepřímé osvětlení: | Nepřímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Detektor pohybu: | S detektorem pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Materiál těla: | Nerezová ocel |
| Styl: | Moderní |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,15 kg |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 14,0 cm |









