29.10.2020 8:10


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Bosch Baterie S4 KSN S4 004

Číslo výrobku 5119052

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Ostatní údržba a autooprava

Podobné produkty

Popis výrobku

Číslo výrobku 5119052

Až o 20 procent delší životnost a až o 30 procent větší startovací síla než u běžných baterií. Po montáži do automobilu na 100 procent nevyžaduje žádnou údržbu. Naplněná a nabitá, a tím připravená k zapojení a startování. Vhodná zejména na krátké vzdálenosti. Spolehlivé nastartování automobilu v extrémně nízkých a vysokých teplotách. V kvalitě originálního vybavení od výrobce. Maximální zajištění bezporuchového použití díky dvojité ochraně proti zpětnému zápalu, labyrintovému víku zajištěnému proti vytečení a centrálnímu odvodu plynů. Vhodná pro montáž do interiéru vozidla. Spolehlivá rezerva energie pro všechny systémy zajišťující bezpečnost (např. ESP, ABS, SBC...) a komfort (např. navigace, nezávislé topení atd.).

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Baterie a pomůcka ke startování
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:14,5 kg
Výška:17,5 cm
Šířka:24,2 cm
Hloubka:17,5 cm

Další detaily

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru