Daler Rowney Sada olejových barev SIMPLY, 6 x 12 ml
Číslo výrobku 7052004Popis výrobku
Číslo výrobku 7052004
Sada olejových barev Simply 6x12ml
Tato sada olejových barev Simply obsahuje 6 x 12ml tub olejových barev. Barvy Simply jsou perfektním výchozím bodem pro umělce a hobby malíře, kteří chtějí experimentovat s olejovými barvami. Tyto hladké barvy lze použít přímo z tuby nebo zředit pro vytváření lazur, a to vše za dostupnou cenu.
Olejové barvy Simply nabízí skvělou hodnotu za peníze a v kombinaci s dalšími produkty z řady Simply představuje snadný vstupní bod pro umělce, kteří začínají objevovat oleje. Barvy nabízejí dobrou světlostálost (3*) a živou pigmentaci.
Vlastnosti
- Obsahuje 6 tub 12ml olejových barev Simply, ideální pro začínající a amatérské umělce
- Dobrá světlostálost (3*) pro zvýšenou odolnost proti blednutí a barevným změnám
- Hladká konzistence pro snadné nanášení a míchání
- Lze použít přímo z tuby nebo zředit pro techniky lazurování
- Kompletní a promyšlený dárek pro aspirující kreativce
Obsah sady
Bílá (White), Citronová žlutá (Lemon Yellow), Karmínová červená (Crimson Red), Ultramarínová modrá (Ultramarine Blue), Pálená umbra (Burnt Umber), Černá (Black)
Údaje výrobce
Fila S.p.A
Via XXV Aprile 5
20016 Pero
fila@fila.it
5011386084282
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodný pro podklad: | Napínací rámy, malířské bloky |
| Ideálně vhodné pro: | Umělecká malování |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pro dětské hračky |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Vhodné pro alergiky na isothiazolinon: | Vhodné |
| Voňavé vlastnosti: | Charakteristické |
| Bez konzervačních látek: | Bez konzervantů |
| Teplota zpracování: | 10 °C |
| Bez rozpouštědel: | Neobsahuje rozpouštědla |
| Základní materiál: | Přírodní oleje a vosky |
| Oblast použití: | Interiér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 g |
| Výška: | 2,1 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 15,5 cm |







