OBI Terasový olej týk 750 ml
Číslo výrobku 6376578Popis výrobku
Číslo výrobku 6376578
OBI terasový olej
OBI terasový olej představuje kvalitní péči o terasové dřevo. Proniká hluboko do struktury dřeva - impregnuje, pečuje, brání vysychání, praskání, šednutí a proniká hluboko do struktury dřeva. Nejen že zdůrazňuje přirozenou kresbu dřeva, ale zvyšuje i jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření, a je také vysoce vodoodpudivý. Je vhodný pro první ošetření i následnou údržbu terasových prken v exteriéru, pro různé druhy dřeva jako např. douglaska, bangkirai, massaranduba, grapa, modřín, termodřevo a další.
Údaje výrobce
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498369174
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Terasy, paletový nábytek |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Odolnost proti povětrn. vlivům a UV záření: | Velmi vysoká |
| Základní materiál: | Na vodní bázi |
| Bez rozpouštědel: | Neobsahuje rozpouštědla |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Druh nátěru: | Olejové |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | Odolné proti oděru |
| Teplota zpracování: | 5 °C |
| Zpracování: | Natírání |
| Přetíratelný od cca: | 0,1 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Bez konzervačních látek: | S konzervanty |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Vhodné pro alergiky na isothiazolinon: | Nevhodné |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Slouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pro dětské hračky |
| Spotřeba m2/ml: | 11,5 ml |
| Vhodný pro podklad: | Dřevo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 850 g |
| Výška: | 11,9 cm |
| Šířka: | 9,9 cm |
| Hloubka: | 9,9 cm |









