Sarei Sada krytek šroubů do parapetu, bílá, 12 ks, pr. 11,5 mm
Číslo výrobku 6619670Popis výrobku
Číslo výrobku 6619670
Krytky pro parapetní šrouby od SAREI se jednoduše umístí na parapetní šrouby, aby byly vizuálně skryté. Krytky o průměru 11,5 cm jsou vyrobeny z PVC a jsou určeny pro šrouby s rozměry 3,9 x 19 mm.
Údaje výrobce
SAREI Haus- und Dachtechnik GmbH
Mittelbacher Str. 12
9224 Chemnitz
info@sarei.de
4260036893243
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Koncové kryty |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Materiál: | PVC |
| Prodejní jednotka: | Kus |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 g |
| Výška: | 3 mm |
| Šířka: | 1,2 cm |
| Hloubka: | 1,2 cm |





