Sada krytek odvodňovacích otvorů pro plastová okna, bílá, 2 ks
Číslo výrobku 5027891Popis výrobku
Číslo výrobku 5027891
Bílé krytky slouží k zakrytí odvodňovacích otvorů plastových oken a chrání je tak před nečistotami a dešťovou vodou.
Údaje výrobce
S.C. TERAGLASS BISTRITA
TARPIULUI 27A
420062 BISTRITA
claims@teraglass.ro
6420347276007
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Okapničky |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Materiál: | Plast |
| Tloušťka: | 4 mm |
| Prodejní jednotka: | Kus |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 g |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šířka: | 3,0 cm |
| Hloubka: | 4 mm |







