Curver Odpadkový koš Ready to Collect, tmavě šedá, 30 l
Číslo výrobku 6532253Popis výrobku
Číslo výrobku 6532253
Ready to Collect je ideální řešení třídění odpadu pro Váš domov! Všechny velikosti lze stohovat na sebe. Velikosti 20 l a 30 l umožňují snadný přístup zepředu. Díky volitelnému nástěnnému držáku je lze dokonce zavěsit na stěnu nebo skříňku. Při každodenním použití usnadňují zvedání, přenášení a vyprazdňování koše zadní i spodní rukojeť
Údaje výrobce
Curver Poland sp. z o.o.
Ul. Wrocławska 34
76-200 Słupsk
info@keter.pl
3253922103022
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh Odpadkové koše: | Odpadkový koš |
| Objem: | 30 l |
| Způsob otevírání: | Úchytky |
| Materiál tělesa: | Plast |
| Patky: | Bez patek |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Povrch / povlak: | Matný |
| Forma: | Čtvercový |
| Samozhášecí: | Není samozhášecí |
| Držák sáčku: | S držákem sáčku |
| Nádoba (kus): | 1 ks |
| Materiál vnitřního koše: | Plast |
| Senzor: | Bez senzoru |
| Dělicí systém: | S dělicím systémem |
| Nepropustná proti zápachu: | Není odolné vůči zápachu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,42 kg |
| Výška: | 55,1 cm |
| Šířka: | 24,6 cm |
| Hloubka: | 36,7 cm |











