6.6.2020 13:34


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

ABB Proudový chránič 2pólový 40 A

Číslo výrobku 4964771

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Ochranné spínače FI

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 4964771

ABB proudový chránič, 2pólový, 40 A, nabízí ochranu pro elektroinstalace. Zamezuje vzniku nebezpečných chybných proudů a může tudíž zabránit úrazům, příp. vzniku škod v důsledku elektrického proudu. Jmenovitý reziduální proud činí 0,03 A, zatímco jmenovitý proud 40 A. Navíc je tu zkušební tlačítko pro otestování funkčnosti. Díky stupni krytí IP40 je koncipován pro použití v interiéru. Je chráněn proti vniknutí cizích předmětů a před nebezpečným dotykem například nástrojem. Montáž se provádí na vhodnou nosnou kolejnici. K připojení je zapotřebí 2pólová fázová kolejnice a kabelážové přemostění.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:230 g
Výška:8,5 cm
Šířka:3,5 cm
Hloubka:6,9 cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru