VLC Květináč Saillon ficonstone bílošedý pr. 27,5 x 25 cm
Číslo výrobku 6149694Popis výrobku
Číslo výrobku 6149694
VLC Saillon
Série květináčů a žardinek VLC Saillon je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu ficonstone. Ficonstone je materiál složený z vyvážené směsi skelného vlákna, cementu a drceného kamene. Materiál se vyznačuje nízkou hmotností, vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a UV záření a mrazuvzdorností až do -10 °C. Z tohoto důvodu je tato série ideální pro použití v exteriéru a vynikne tak na každé zahradě, terase i balkónů.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048128026690,4007876550178
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek neobsahuje plast |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 0 % |
| Typ: | Květináč |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Strukturované |
| Materiál: | Kámen a beton |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Objem: | 19,0 l |
| Sada: | 3dílné |
| Použití: | Exteriér |
| S kolečky: | Bez koleček |
| S patkami: | Bez patek |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,00 kg |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šířka: | 27,0 cm |
| Hloubka: | 27,0 cm |









