Květináč, antracitový, pr. 25 x 23,5 cm
Číslo výrobku 6353304Popis výrobku
Číslo výrobku 6353304
Dekorativní obal na květináč lze osázet zelenými rostlinami, květinami a bylinkami. Skvěle se vyjímá na balkoně, terase i v předzahradě. Dle libosti lze květináč umístit také do interiéru. Je vyroben z cementu antracitové barvy. Výhodou materiálu je odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Díky jednoduchému a modernímu designu květináč zapadne ohniště do jakéhokoli venkovního prostoru. Má rozměry (průměr x V): 25 x 23,5 cm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876543552,4048121390071
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové misky |
| Barva: | Antracitová/černá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Lehký cement |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 10,17 l |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,00 kg |
| Výška: | 23,5 cm |
| Šířka: | 25,0 cm |
| Hloubka: | 25,0 cm |





