Květináč 17 cm x průměr 20 cm zelený
Číslo výrobku 5604905Popis výrobku
Číslo výrobku 5604905
V tomto květináči lze pěstovat bylinky, zelené rostliny a květiny. Je vhodný do venkovních prostor a lze ho umístit například na balkon, terasu nebo před vstupní dveře. Společně s miskou pod květináč ho lze umístit do interiéru. Je vyrobený z glazované keramiky zelené barvy. Květináč je mrazuvzdorný do -10 °C, takže může přezimovat venku. Je opatřený praktickým otvorem ve dně, takže zabraňuje přemokření. Jeho výška činí 17 cm a průměr 20 cm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121191302,4007876516471,4048128049552
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Zelená |
| Povrch: | Lesklé provedení |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,50 kg |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šířka: | 20,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |





