Košík kulatý šedý 27 cm x 31 cm
Číslo výrobku 5775820Popis výrobku
Číslo výrobku 5775820
Kulatý košík je vyrobený z polyartanu a vyznačuje se moderním vzhledem. Uvnitř módní nádoby se nachází vodotěsný PE sáček.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126028856,4007876549103
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové košíky |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Strukturované |
| Materiál: | Polyratan |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 500 g |
| Výška: | 31,5 cm |
| Šířka: | 27,5 cm |
| Hloubka: | 27,5 cm |




