elho Květináč Jazz Round teplý žlutý pr. 19 x 18 cm
Číslo výrobku 6713937Popis výrobku
Číslo výrobku 6713937
elho Jazz
Kolekce vnitřních květináčů elho Jazz dokonale zapadne do útulného, módního a přátelského interiéru. Květináče se zaobleným tělem v trendy teplých tónech s dekorativním vzorem vyzdvihnout to nejlepší z vašich pokojových rostlin.
Květináče elho Jazz Round vynikají svým delikátním, přírodním vzorem a zapadnou do jakéhokoli interiéru. Květináče jsou vodotěsné, takže je můžete umístit bez obav na dřevěnou podlahu nebo stůl. Nezanechává nevzhledná kolečka od vody. Květináče elho Jazz Round jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných materiálů, 100% recyklovatelné and vyrobené s pomocí zelené energie. Neblednou, jsou snadno čistitelné a dostatečně robustní.
Údaje výrobce
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
8711904528188
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 100 % |
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Žlutá |
| Povrch: | Strukturované |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Objem: | 0,25 l |
| Sada: | 1dílné |
| Použití: | Interiér |
| Připevnění: | Volně stojící |
| S kolečky: | Bez koleček |
| S patkami: | Bez patek |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 250 g |
| Výška: | 17,6 cm |
| Šířka: | 18,9 cm |
| Hloubka: | 18,9 cm |















