OBI LED svítidlo se senzorem a s funkcí nočního světla stříbrné
Číslo výrobku 5543699Popis výrobku
Číslo výrobku 5543699
OBI LED svítidlo se senzorem, s funkcí nočního světla a průběžným světelným panelem poskytuje příjemně decentní světlo pro orientaci. Optimálně se hodí pro umístění na stěnu na chodbách a schodištích. Svítidlo má osm pevně zabudovaných LED. Pomocí spínače lze svítidlo nastavit do tří různých režimů. Na Auto 1 nebo Auto 2 a Off pro vypnutí. Nastavení Auto znamená, že je aktivní soumrakový spínač a detektor pohybu a že se svítidlo automaticky zapne, když okolo něj někdo projde za tmy. Detektor má dosah 4 m s úhel snímání 100°. Kromě toho má svítidlo dva různé stupně jasu. Při nastavení Auto 1 svítí LED jasem 7 lumenů, při nastavení Auto 2 jasem 25 lumenů.
individuálně nastavitelné decentní světlo
Celkový výkon svítidla je 1,2 W. LED vyzařují bílé denní světlo o barevné teplotě 6 500 K. Díky stupni krytí IP20 poskytuje svítidlo se senzorem ochranu při doteku prsty. K přizpůsobení podle vašich individuálních potřeb můžete nastavit dobu svícení po zapnutí na 45 s, 30 s nebo 15 s. Jako materiál je použit kvalitní plast a hliník ve stříbrné barvě. Součástí dodávky jsou šrouby, hmoždinky a lepicí pásky pro upevnění. Dále potřebujete čtyři baterie AA, které lze zakoupit zvlášť.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121057080
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Efekt nočního osvětlení: | S efektem nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Detektor pohybu: | S detektorem pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Světelný tok v lumenech: | 25 lm |
| Počet světelných zdrojů: | 8 |
| Barva světla: | Bílé denní světlo (> 5300 Kelvinů) |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Tvar: | Hranatý |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Materiál těla: | Hliník |
| Styl: | Moderní |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 150 g |
| Výška: | 10,3 cm |
| Šířka: | 14,3 cm |
| Hloubka: | 3,5 cm |



