Osram Halogenová reflektorová žárovka Eco GU5.3 / 35 W (540 lm) teplá bílá

Číslo výrobku 4469862

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Nízkonapěťové halogenové žárovky

Popis výrobku

Číslo výrobku 4469862

Halogenová žárovka Decostar 51 Eco Star s dichroickým reflektorem a průměrem 51 mm má brilantní akcentové světlo a je zároveň energeticky úsporná. Ve srovnání se standardním halogenovým osvětlením se halogenová žárovka Decostar 51 Eco Star vyznačuje úsporou energie až 30 procent a podstatně nižšími emisemi CO2. Je stmívatelná a vybavena UV filtrem. Navíc má halogenová žárovka konstantní intenzitu světla a konstantní barevnost během celé životnosti.
Halogenová žárovka je vhodná pro provoz v otevřených svítidlech (podle IEC 60598-1) a lze ji použít jako obecné osvětlení, osvětlení kuchyní, jídelních stolů, zrcadel a pracovišť, nebo pro osvětlení obchodů, restaurací a hotelů.
Halogenová žárovka 35 W s paticí GU5.3 a úhlem vyzařování 36° má životnost 2000 h a vyzařuje teplou bílou barvu světla 3000 K. Svítivost halogenové žárovky 35 W Eco je srovnatelná se svítivostí běžné 50 W halogenové žárovky.

Celková výška (včetně patice): 46 mm
Průměr: 51 mm

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Objímka:GU5.3
Barva světla:Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů)
Stmívatelnost:S možností stmívání
Třída energetické účinnosti:B
Lumeny:540 lm
Rozměry a hmotnost (netto)
Výška:4,6 cm
Šířka:5,1 cm
Hloubka:5,1 cm

Další detaily

Třída energetické účinnosti: B
Světelný tok žárovky: 540 lumenů (lm)
Příkon: 35 wattů (W)
Průměrná jmenovitá životnost: 2 000 hodin (h)
Vysvětlení podle směrnice EU

Třída energetické účinnosti:
Třída energetické účinnosti na stupnici od A (velmi úsporná) do G (méně úsporná)
Světelný tok žárovky:
Světelný tok žárovky vyjádřený v lumenech (lm), zjišťovaný podle zkušebních metod, jež jsou stanoveny v harmonizovaných normách uvedených v článku 1 odstavec 4.
Příkon:
Vstupní příkon žárovky vyjádřený ve wattech (W), zjišťovaný podle zkušebních metod, jež jsou stanoveny v harmonizovaných normách uvedených v článku 1 odstavec 4.
Průměrná jmenovitá životnost žárovky:
Průměrná jmenovitá životnost žárovky vyjádřená v hodinách (h), zjišťovaná podle zkušebních metod, jež jsou stanoveny v harmonizovaných normách uvedených v článku 1 odstavec 4.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru