Plotový prvek Rodos, borovice, 180 x 180 cm
Číslo výrobku 6115976Popis výrobku
Číslo výrobku 6115976
Plotový prvek Rodos v barvě borovice a o rozměrech 180 x 180 cm je jednoduchý, minimalistický plot z latí z masivního dřeva. Tento modulový plot zaujme možností montáže jednotlivých plotových prvků s plotovými sloupky dvěma různými způsoby (latě jsou umístěny buď horizontálně nebo vertikálně).
Díky svému neokázalému a prosvětlenému stylu se plot Rodos dobře hodí k většině architektonických tvarů budov a zahrad.
Tato série je doporučena pro instalaci na balkónech a terasách v městských oblastech. Výrobek je určen pro montáž svépomocí včetně všech kování a komponent.
Údaje výrobce
Andrewex Sp. z o. o.
Piętno 84
62-740 Tuliszków
verkauf@andrewex.com
5907051045187
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh dřeva: | Jehličnaté dřevo |
| Profilování: | Vodorovná lamela |
| Materiál: | Měkké dřevo |
| Tloušťka rámu: | 3,2 cm |
| Barva: | Borovice |
| Povrchová úprava: | Lakovaný |
| Upevnění: | Zabetonováním/našroubováním |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 29,0 kg |
| Výška: | 180,0 cm |
| Šířka: | 180,0 cm |
| Hloubka: | 3,2 cm |



