24.9.2020 13:10


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Andrewex Plotový prvek Goch hnědý 90 cm x 180 cm

Číslo výrobku 5449558
  • Stabilní prvek protipohledového plotu z rýhovaných prken
  • Mimořádně odolný vůči povětrnostním vlivům díky 16 mm silným latím
  • Trojitý nátěr lazury se postará o pěkný vzhled odolný vůči povětrnostním vlivům
  • Vysoká životnost díky nerezovým šroubům
  • Lze vÇ
Informace o výrobku
 
2 399,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5449558

Andrewex plotový prvek Goch o rozměrech 90 cm x 180 cm slouží jako robustní protipohledová clona a poskytuje Vám soukromí, které si na Vaší zahradě přejete. Hnědá třívrstvá lazura se přitom postará o pěkný, neměnný vzhled protipohledové ochrany.

Odolný proti povětrnostním vlivům a celkově odolný
Protipohledový plot série Goch je mimořádně odolný proti povětrnostním vlivům a celkově odolný. Díky latím o tloušťce 16 mm jsou masivní plotové prvky velmi stabilní. Použité nerezové šrouby navíc podporují dlouhou životnost produktu.

Bezpečná montáž
Při montáži Vašeho protipohledového plotu můžete navíc použít prvky jiných velikostí a připojovací prvky (k dostání samostatně) ze série Goch. Pro bezpečnou montáž potřebujete pro každý protipohledový prvek k upevnění 4 držáky pro vyplétané ploty a odpovídající šrouby (k dostání samostatně).

Pamatujte prosím, že v případě dřeva se jedná o přírodní materiál. Kresba dřeva a suky, drobné trhliny v důsledku vysychání a barevné rozdíly jsou výrazem tohoto přírodního materiálu a nejsou důvodem pro reklamaci. Výrobek byl preventivně ošetřen ochranným přípravkem na dřevo proti dřevokazným houbám. Zamezte prosím přímému kontaktu protipohledových prvků s půdou, aby nedocházelo k poškození dřeva.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Materiál:Smrk/ Borovice
Výška:90 cm
Šířka:180 cm
Barva:Hnědá
Povrchová úprava:Barevné lazované
Série:Goch
Upevnění v podlaze:Není zadáno
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:20,3 kg
Výška:90,0 cm
Šířka:180,0 cm
Hloubka:4,8 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru