Sortiment

Služby

Moje prodejna
Praha - Štěrboholy
Nákupní 390/4
102 00 Praha 10
Změnit prodejnu OBI
Zpět
Změnit prodejnu OBI
Nebylo nalezeno místo, kde se nacházíte.
Zobrazit ostatní prodejny
Najděte OBI prodejnu na mapě

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Základní informace o čistících přístrojích

Sortiment čisticích strojů u OBI si vás získá velkým výběrem kvalitních výrobků. K dispozici jsou různé druhy vysavačů, vysokotlakých čističů nebo zametacích strojů. Kvalitní přístroje vás přesvědčí na stavbě, při práci na zahradě, uvnitř nebo okolo domu. Navíc se nabízí velké množství příslušenství a rozšíření, které práci dále ulehčí. Toto OBI-video vám poskytne informace k jednotlivým skupinám výrobků.

Zametání, drhnutí, odsávání prachu? Moderní pomocníci při čištění nám dnes umožňují udržovat vlastní čtyři stěny v čistotě bez velké námahy. Přece jen ale vyvstává otázka, k čemu potřebuji který přístroj?

Na čištění krbu se doporučuje vysavač popela. Protože s lopatkou a koštětem se z toho rychle stane prašná záležitost.

Oproti tomu dobrý vysavač popela zabraňuje jeho rozvíření. Pokud máte normální krb, dokonale postačí přenosný přístroj o objemu 18 litrů. Filtr a výkon motoru se perfektně hodí na vlastnosti popela. Na jakoukoliv špínu v domě jsou vhodné mokré a suché vysavače. Zajišťují čisté podlahy v domě, garáži, malé kutilské dílně nebo na terase – bez rozdílu, zda zde vzniká jemná nebo hrubá, suchá nebo mokrá špína. Kromě toho pomáhá funkce foukání odstranit nečistotu z těžko přístupných míst. Měli byste si koupit přístroj s řídicími kolečky, hadicovým adaptérem na funkci foukání a s přídavnou zásuvkou na elektrické nářadí. Vysavače s automatickým provozem zásuvky jsou obzvlášť praktické. Při zapnutí nářadí se zapne také vysávání. Při nákupu dbejte na co možná největší objem a vysoký sací výkon, který se udává v litrech za sekundu.

Co se týče úspory času, jsou zametací stroje sotva překonatelné. Listí, drobný štěrk nebo sníh odstraníte pryč z chodníků, vjezdu i dvora během chvíle. Ručně vedené zametací stroje OBI jsou dobrou alternativou k benzínem poháněným strojům. Můžete s nimi zamést za hodinu více než tři tisíce metrů čtverečních.

Parní čističe čistí pomocí vodní páry rychle a bez námahy během několika okamžiků: Nezáleží na tom, zda jsou to povrchy necitlivé na teplotu, jako okna, dlaždice, ušlechtilá ocel nebo také topná tělesa nebo armatury. Další velká výhoda: Zcela můžete upustit od použití chemie. Vystupující pára je dostatečně silná na to, aby uvolnila choroboplodné zárodky, zbytky mýdla, kuchyňskou mastnotu nebo otěr z podrážek bot. Vysokotlaké čističe jsou vhodné na znečištěné podlahy teras, odstranění řas na fasádě domu, čištění chodníkových dlaždic a na mnoho jiného.

Pro všeuměly existuje rozmanité příslušenství: Multifunkční kartáče, sada na čištění trubek, čistič terasy, odsávací sada. Pokud potřebujete vysokotlaký čistič pouze příležitostně na menší čisticí práce, stačí přístroj s tlakem sto barů a s výkonností čerpadla 330 litrů za hodinu.

Stojíte-li před středními až většími čisticími pracemi se silným znečištěním okolo domu, jsou vhodné produkty od tlaku 150 barů a s výkonem vodního čerpadla 400 litrů za hodinu. Praktickým znakem některých přístrojů je integrovaný hadicový bu-ben, který nabízí možnost navinutí nebo odvinutí vysokotlaké hadice. Hadice je již přes skříň propojená s čerpadlem, díky tomu ji lze přímo používat.

Až budou o něco později terasa a zahradní nábytek vyčištěny, budete si moci v klidu užívat ušetřený čas.

nahoru