Sortiment

Služby

Moje prodejna
Praha - Štěrboholy
Nákupní 390/4
102 00 Praha 10
Změnit prodejnu OBI
Zpět
Změnit prodejnu OBI
Nebylo nalezeno místo, kde se nacházíte.
Zobrazit ostatní prodejny
Najděte OBI prodejnu na mapě

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Poradce pro stěhování

Poradce pro stěhování

Budete se stěhovat? Určitě se těšíte na nový byt svých snů nebo na vlastní dům, po kterém už dlouho toužíte. Ale dříve, než se budete cítit ve svém novém domově příjemně, čeká na Vás obrovské množství práce. Je proto dobré začít včas, aby Vaše radostné očekávání nepřevážily hektičnost a chaos. Včasné plánování je základem pro zachování chladné hlavy v této rušné době. Sestavili jsme pro Vás nejdůležitější tipy, jak správně zabalit kartony, stěhovat nábytek, jak se správně rozmáchnout štětcem a rychle zapomenout na papírování a užít si to nejdůležitější: Váš nový domov

1. Kontrolní seznam pro stěhování 2. Zabalím si krabice ...
3. Renovace bez stresu! 4. Tip:
5. Stěhování s OBI: Krabice na cokoliv 6. Služby pro zákazníky: Pomůžeme Vám
Stěhování s OBI

1. Kontrolní seznam pro stěhování

Pro hladký průběh stěhování bez stresu je dobré začít s plánováním osm až deset týdnů předem. Určete si přesný den přestěhování. Čas do dne "D" lze přesně kalkulovat a rozčlenit.

Zabalím si krabice ...

2. Zabalím si krabice ...

Prostěradla, utěrky na nádobí nebo odolné části oděvu jsou ideální výplně. V krabicích zabalených na hotovo nesmí nic klepat. Napište obsah kartonu dobře viditelným způsobem na lepicí pásku. Zeptejte se stěhovací firmy na maximální možnou hmotnost. Pro soukromé pomocníky je však lepší balit věci lehčí. Knihy a podobné těžké předměty patří do menších krabic.

Renovace bez stresu!

3. Renovace bez stresu!

Často je nutné ve starém bytě před předáním klíčů opravit různé věci. Typické činnosti před vystěhováním: vyčištění koberce, odstranění tapet nebo vymalování stěn, natření dveří a prahů. Vše, co k tomu budete potřebovat, najdete ve svém OBI marketu.

Tip pro kutily

4. Tip:

Informujte se, jestli je možné přenést do Vašeho nového bydliště přípojku telefonu, kabelové televize nebo internetu. Ne všechny služby jsou dostupné na každém místě. Dbejte při novém přihlašování také na výpovědní lhůty. Kontaktujte včas své nové dodavatele služeb a nechte si poradit.

Naše služby

5. Stěhování s OBI: Krabice na cokoliv

Udělejte si čas na vyhledání vhodných krabic na různé věci. U OBI jsou k dispozici např. speciální boxy na stěhování sklenic a skla v nejrůznějším členění, stejně jako na stěhování rostlin. Naši pomocníci Vám navíc usnadní nezbytné tahání se s krabicemi. Váš OBI market Vám rád poradí tak, aby Vaše přestěhování proběhlo hladce a bez problémů!

Tip:

6. Služby pro zákazníky: Pomůžeme Vám

Při stěhování budete potřebovat mnoho pomocníků, s jedním můžete počítat vždy – se svým oblíbeným OBI! Kromě naší půjčovny nářadí Vám nabízíme dalších 21 užitečných služeb, které Vám usnadní stěhování, vytváření a uspořádání Vašeho nového domova.

nahoru