Trubkový botník

Trubkový botník
Existuje milion důvodů, proč mít doma neustále více a více místa na boty: například, když se rozrůstá rodina. V ostatních případech je každé místo na boty v botníku obsazeno velkou milovnicí bot v podobě manželky; vlastní botky nám stojí v předsíni a nejlépe patou ke stěně.

Tento trubkový botník přináší geniální myšlenku. I když má každá bota takřka svůj vlastní pokoj, je praktický a šetří místo. Můžete do něj strkat i ještě vlhké boty, což se například v případě dřevěného botníku nedoporučuje. Design je skvělý a velmi originální, a pokud potřeba ukládání bot vzroste, jednoduše botník rozšíříte.

Upozornění: Opravdu důmyslná a opticky půvabná kombinace: Trubkový botník na podlaze, nad ním trubková polička na ponožky na stěně. Co všechno je dnes možné vytvořit pomocí kanalizačních trubek, to můžete přirozeně vyrobit i z jiných trubek. Zvolte si barvu, příslušný průměr a - jdeme na to!
1 - Návod 2 - Nákupní seznam
3 - Seznam nářadí 4 - Trubkový botník - Schéma pro trubkový botník
Plán montáže

Krok 1 - Plán montáže

Kanalizační trubku o délce 1 metru rozřežte na 3 díly vždy o délce cca 300 mm (těsnicí kus odpadá). Odstraňte u okrajů otřepy a do jemna osmirkujte. Nakonec položte uřezané díly trubky na zem řeznou plochou do takového tvaru, který se Vám líbí.

Za účelem smontování dohromady použijte upínací pás, obepněte jím všechny trubky – trubky se k sobě najednou jakoby samy přitisknou – a prostě napevno svažte. Nejlépe ve dvou.

Přebývající upínací pás zkraťte na požadovanou délku. Tak, ještě postavit a vhodně umístit. Hotovo!

Nákupní seznam

  • Pol. 1
    27 kusů trubek, Ø 160 x 300 mm, kanalizační trubky (potřebujete celkem 9 trubek po 1 m)
  • Pol. 2
    1 upínací pás používaný při nákladní přepravě (1dílný), šířka cca 35-50 mm 

Seznam nářadí

  • Vrtačka
  • Profilová pila děrovka

Trubkový botník - Schéma pro trubkový botník

Schéma

Snažíme se ve všech detailech o co největší přesnost, nemůžeme však převzít záruku za správnost. Uplatnění následných škod na základě závady je vyloučeno. Navíc je třeba respektovat, že v každém OBI marketu nejsou možná dostupné všechny uváděné výrobky. V takovém případě musíte chybějící zboží objednat nebo je nahradit obdobným zbožím.

nahoru