Sortiment

Služby

Moje prodejna
Praha - Štěrboholy
Nákupní 390/4
102 00 Praha 10
Změnit prodejnu OBI
Zpět
Změnit prodejnu OBI
Nebylo nalezeno místo, kde se nacházíte.
Zobrazit ostatní prodejny
Najděte OBI prodejnu na mapě

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Trubkový botník

Trubkový botník
Existuje milion důvodů, proč mít doma neustále více a více místa na boty: například, když se rozrůstá rodina. V ostatních případech je každé místo na boty v botníku obsazeno velkou milovnicí bot v podobě manželky; vlastní botky nám stojí v předsíni a nejlépe patou ke stěně.

Tento trubkový botník přináší geniální myšlenku. I když má každá bota takřka svůj vlastní pokoj, je praktický a šetří místo. Můžete do něj strkat i ještě vlhké boty, což se například v případě dřevěného botníku nedoporučuje. Design je skvělý a velmi originální, a pokud potřeba ukládání bot vzroste, jednoduše botník rozšíříte.

Upozornění: Opravdu důmyslná a opticky půvabná kombinace: Trubkový botník na podlaze, nad ním trubková polička na ponožky na stěně. Co všechno je dnes možné vytvořit pomocí kanalizačních trubek, to můžete přirozeně vyrobit i z jiných trubek. Zvolte si barvu, příslušný průměr a - jdeme na to!
1 - Návod 2 - Nákupní seznam
3 - Seznam nářadí 4 - Trubkový botník - Schéma pro trubkový botník
Plán montáže

Krok 1 - Plán montáže

Kanalizační trubku o délce 1 metru rozřežte na 3 díly vždy o délce cca 300 mm (těsnicí kus odpadá). Odstraňte u okrajů otřepy a do jemna osmirkujte. Nakonec položte uřezané díly trubky na zem řeznou plochou do takového tvaru, který se Vám líbí.

Za účelem smontování dohromady použijte upínací pás, obepněte jím všechny trubky – trubky se k sobě najednou jakoby samy přitisknou – a prostě napevno svažte. Nejlépe ve dvou.

Přebývající upínací pás zkraťte na požadovanou délku. Tak, ještě postavit a vhodně umístit. Hotovo!

Nákupní seznam

  • Pol. 1
    27 kusů trubek, Ø 160 x 300 mm, kanalizační trubky (potřebujete celkem 9 trubek po 1 m)
  • Pol. 2
    1 upínací pás používaný při nákladní přepravě (1dílný), šířka cca 35-50 mm 

Seznam nářadí

  • Vrtačka
  • Profilová pila děrovka

Trubkový botník - Schéma pro trubkový botník

Schéma

Snažíme se ve všech detailech o co největší přesnost, nemůžeme však převzít záruku za správnost. Uplatnění následných škod na základě závady je vyloučeno. Navíc je třeba respektovat, že v každém OBI marketu nejsou možná dostupné všechny uváděné výrobky. V takovém případě musíte chybějící zboží objednat nebo je nahradit obdobným zbožím.

nahoru