Poradce pro dílcový nábytek na stěnu

Poradce pro dílcový nábytek na stěnu

Plánujete novou příčku či přepážku, obložení střešní stěny nebo potřebujete pouze úložný prostor? S inteligentním systémem ze standardizovaných dřevěných prvků a připevňovacích svorek můžete naprosto libovolně skládat modulárně korpusy dle potřeby a přání – a v okamžiku máte přesné a zcela individuální řešení! 

1 Snadná montáž 2 Rychlé umístění
3 Chytré využití 4 Příklad: TV stěna
5 Standardní kombinace
Snadná montáž

Snadná montáž

Montáž je zcela snadná: Korpus se sešroubuje dohromady a nakonec se pomocí svorek spojí s podstavcem. Svorky stáhnou otevřená profilová ramena do dvou předvyrobených drážek korpusu. Díky tomu vznikne konstrukce o vysoké stabilitě a s optimální statikou.

Rychlé umístění

Rychlé umístění

Prvky lze volně uspořádat jak z hlediska velikosti, tak polohy. Vertikální a horizontální uspořádání je možné během stavění díky přesouvání na profilech. Následně se vyrobí obklad ze sádrokartonu.

Chytré využití

Chytré využití

Systém, který sází na osvědčené standardy montáže zasucha, zcela zjednodušuje výstavbu interiéru – a vyjádřeno precizně: Můžete díky němu perfektně využít rohy a niky a vytvořit přídavný úložný prostor.

Příklad: TV stěna

Příklad: TV stěna

TV stěna je oblíbeným příkladem využití v praxi. Prvky výklenků jsou vynikajícím  způsobem vhodné pro zřízení obývákových stěn, pro umístění Hifi věží a televizorů. Předností je skutečnost, že všechny kabely zmizí vzadu za systémem, který vytvoří předstěnu.

Standardní kombinace

Standardní kombinace

Můžete si vybrat z těchto standardních kombinací (k dodání v hloubkách 180 mm nebo 350 mm):

  • 40/40 cm vč. příslušenství
  • 60/40 cm vč. příslušenství
  • 80/40 cm vč. příslušenství
  • 100/40 cm vč. příslušenství
  • 120/40 cm vč. příslušenství
  • pro TV 120/80 cm vč. příslušenství

nahoru