OBI Mosazný vršek 21 mm (G 1/2)
Číslo výrobku 4696886Popis výrobku
Číslo výrobku 4696886
Pomocí tohoto OBI mosazného vršku lze na umyvadlové nebo dřezové baterie v koupelně nebo kuchyni přišroubovat sanitární kohoutky. Společně s náhradními kohoutky, které lze zakoupit zvlášť, reguluje vršek spolehlivě vystupující množství vody. Vršek je vyroben z obzvláště stabilní mosazi. Díky vnějšímu závitu 21 mm (G 1/2) lze vršek integrovat přímo do baterie. Hodí se pro všechny běžné náhradní kohoutky a pro přípojky na studenou nebo teplou vodu.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873932489
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Závit: | G 1/2 |
| Materiál: | Mosaz, pochromovaná |
| Povrch: | Mosaz |
| Úspora vody: | Bez funkce úspory vody |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 65 g |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šířka: | 4,5 cm |
| Hloubka: | 13,5 cm |





