OBI Mosazný vršek 16,7 mm (G 3/8)
Číslo výrobku 4696910Popis výrobku
Číslo výrobku 4696910
Spolehlivý OBI mosazný vršek je příslušenstvím pro koupelnové a kuchyňské baterie. Společně se samostatně dodávanou náhradní rukojetí spolehlivě reguluje množství vody. Vršek vyrobený z robustní mosazi je mimořádně stabilní a odolný. Používá se pro přímé připojení k baterii. U přípojky je vnější závit 16,7 mm (G 3/8). Je kompatibilní se všemi běžně prodávanými náhradními rukojeťmi.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874115683
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Závit: | G 3/8 |
| Materiál: | Mosaz, pochromovaná |
| Povrch: | Chromovaný |
| Úspora vody: | Bez funkce úspory vody |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 43 g |
| Výška: | 2,1 cm |
| Šířka: | 5,2 cm |
| Hloubka: | 11,0 cm |





