19.9.2020 21:24


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

LUX 20V dvojnásobná rychlonabíječka 1 PowerSystem

Číslo výrobku 5649546
  • 1 PowerSystem: 20V platforma akumulátorů pro dům a zahradu
  • Ideální na rychlé nabíjení dvou akumulátorů zároveň, speciálně pro akumulátory ze série (2 Ah, 4 Ah)
  • Kvalitní lithium-iontová technologie
  • S praktickým ukazatelem stavu nabití akumulátoru a integrovaným nástěnným držákem
  • Krátká doba nabíjení pouhou 1 hodinu (akumulátor 2 Ah), popř. 2 hodiny (akumulátor 4 Ah)
Informace o výrobku
699,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

4 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5649546

LUX-TOOLS 20V dvojnásobná nabíječka je opatřena rovnou dvěma sloty na současné nabíjení vašich akumulátorů. Je speciálně koncipována pro lithium-iontové akumulátory (2 Ah a 4 Ah) 1 PowerSystem: systém akumulátorů pro přístroje pro dům a zahradu značky LUX-TOOLS. Akumulátor o kapacitě 2 Ah je zcela nabitý za pouhou 1 hodinu. U varianty o kapacitě 4 Ah trvá kompletní nabití pouhé 2 hodiny. Díky LED ukazatelům máte kdykoli přehled o stavu nabití. Nabíječka je opatřena nástěnným držákem, takže ji můžete úsporně připevnit na stěnu a mít ji vždy po ruce.

Dvojnásobné nabíjení: Dvojnásobně praktické, dvojnásobně rychlé, dvojnásobně efektivní
Máte více akumulátorů? Například druhý akumulátor jako náhradu pro případ, když je jiný zrovna vybitý? Nebo chcete svůj 40V přístroj ze série 1 PowerSystem napájet dvěma 20V akumulátory? V tom případě je tato nabíječka pro vás to pravé, neboť má dva sloty, které lze provozovat paralelně .
Dejte prosím pozor: Pokud přístroje napájíte pomocí 2x 20V akumulátorů, měly by být vždy stejně nabity, protože fungují pouze společně. Když je například jeden akumulátor nabitý pouze z poloviny a druhý je zcela nabitý, je doba provozu přístroje pouze poloviční (slabší akumulátor brzdí ten silnější).

Pracuje na nejvyšší úrovni díky lithium-iontové technologii
Moderní lithium-iontové akumulátory se vyznačují lehkou, kompaktní konstrukcí, aby vám šla práce snadno od ruky. Mezi další výhody této technologie patří dlouhá životnost i možnost částečného nabití nebo vybití bez paměťového efektu. Proces nabíjení můžete přerušit, aniž by se snížila kapacita, a rychle pokračovat v práci.

Jeden akumulátor - dva světy: 1 PowerSystem
Konečně nejsou zapotřebí různé akumulátory a nabíječky - a to díky platformě akumulátorů 1 PowerSystem značky LUX-TOOLS. Na všechny důležité práce okolo domu a na zahradě stačí jeden systém. Místo různých přístrojů s různými akumulátory můžete všechny přístroje napájet jediným typem akumulátoru. Je to praktické a snižuje to náklady. A díky technologii Twin Power můžete výkonné 40V zahradní přístroje napájet rovněž dvěma 20V akumulátory z jednoho systému akumulátorů!

1 PowerSystem se vyznačuje nejlepšími vlastnostmi akumulátorů nejnovější generace. K optimální spolehlivosti a bezpečnosti i při náročné práci přispívá optimální řízení nabíjení, systém vzduchových kanálů pro chlazení akumulátoru, kryt s designem zaměřeným na bezpečnost a dlouhou životnost i kvalitní články akumulátoru. Objevte volný pohyb po domě a zahradě bez omezení díky platformě akumulátorů 1 PowerSystem značky LUX-TOOLS.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Typ výrobku:Akumulátor a nabíječky
Tloušťka:230 mm
Šířka:168 mm
Výška:95 mm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:810 g
Výška:9,5 cm
Šířka:16,8 cm
Hloubka:23,0 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 79 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru