Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Mix mini zelených rostlin v keramické nádobě průměr květináče cca 6 cm

Číslo výrobku 1043744

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Mísy s vysazenými rostlinami do interiéru

Popis výrobku

Číslo výrobku 1043744

Výběr zvláštních zelených rostlin se dodává v zelených nádobách, a proto je ideálně pro všechny, kteří si sami rádi kombinují jednotlivé prvky. Vznikne nekonečné množství možností, pokud se na okenním parapetu, stole nebo sideboardu aranžují dvě, tři, čtyři nebo dokonce i pět rostlin. Výsledek bude vždy nádherný, protože keramické nádoby s pastelovými barvami se jednoduše hodí do každého prostředí.

Kvůli dlouhé životnosti by místo mělo být světlé. Zeminu udržujte mírně vlhkou, bezpodmínečně zamezte zamokření. Tu a tam hnojte v slabé koncentraci.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Materiál nádoby:Keramika
Velikost květináče:6 cm

Uvedená nabídka rostlin se může lišit na konkrétních prodejnách.

Dostupnost rostlin a květin se může měnit na základě sezónní nabídky a skladových zásob prodejen. Aktuální dostupnost je nutné si ověřit na konkrétní prodejně.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru