Florus Miska pod truhlík Universal S, antracitová, 40 x 15 x 3 cm
Číslo výrobku 5525407Popis výrobku
Číslo výrobku 5525407
Miska pod výsadbový truhlík Universal zaujme svým nadčasovým a klasickým designem. Je vyrobena z robustního plastu a je ideální pro květinové truhlíky ze série Super.
Údaje výrobce
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
4027371764047
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Výsadbové misky |
| Barva: | Antracitová |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| Výrobek z recyklovaného materiálu: | Výrobek z recyklátu |
| Průměrný podíl recyklovaného materiálu: | 100 % |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 107 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 15,0 cm |







