Deroma Miska pod květináč kulatá, terakota, pr. 13 cm
Číslo výrobku 5338603Popis výrobku
Číslo výrobku 5338603
Deroma miska pod květináč představuje užitečné a nepostradatelné příslušenství pro vaše květináče. Zabraňuje vytečení vody po zálivce a umožňuje dostatečnou cirkulaci kyslíku v květináči.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
8015137030167,726232241218
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Terakota |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Oválný |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šířka: | 13,0 cm |
| Hloubka: | 2,1 cm |







