Zdicí malta pro zdi a příčky z klasických materiálů 5 MPa, 20 kg
Číslo výrobku 4626156Popis výrobku
Číslo výrobku 4626156
Malta pro zdění obvodových, nosných i výplňových zdí a příček z klasických materiálů (např. plné i lehčené cihly, cihelné bloky, tvárnice apod.). Není vhodná pro zdění stavebních konstrukcí z pórobetonu, skleněných tvárnic a sádrových prvků, ani pro spárování zdiva.
Nestačí vám jeden pytel a potřebujete více? Rádi vám dodáme zboží i na paletě. Maximální množství na paletě je 48 ks.
Údaje výrobce
LB Cemix, s.r.o.
Tovární 36
37312 Borovany
dispo@cemix.at
8586016981042,8594029389007
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Samonivelační: | Není samonivelační |
| Oblast použití: | Interiér |
| Druh: | Suchá maltová směs |
| Obsah: | 20 kg |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 20,0 kg |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |





