Knauf Univerzální cementová zdící malta MCZ2, 25 kg
Číslo výrobku 6984785Popis výrobku
Číslo výrobku 6984785
Cementová zdící a spárovací malta KNAUF MCZ2 určená pro pohledové zdivo. Malta je určena ke zdění a současně spárování pohledového a obkladového zdiva v jednom pracovním kroku. Odolává povětrnostním vlivům, netvoří výkvěty způsobené účinky vlhkosti na pojivo jako u běžných zdících malt. Ručně zpracovatelná malta vhodná pro vnitřní i vnější použití.
Vlastnosti
- ručně zpracovatelná zdicí malta pro vnitřní i vnější použití na stavbách
- zrnitost: do 4 mm
- spotřeba: 2100 kg/m3 čerstvé malty
- minimální vrstva 10 mm
- maximální vrstva 20 mm
- netvoří vápenné výkvěty a trhliny
- odolná povětrnostním vlivům
Podrobnější technické specifikace naleznete v technickém listu, který je k dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Údaje výrobce
KNAUF Praha, spol. s r.o.
Mladoboleslavská 949
197 00 Kbely
info-cz@knauf.com
8590408054504
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška pro vyrovnání: | Do 20 mm |
| Samonivelační: | Není samonivelační |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Zrnitost: | 4 mm |
| Obsah: | 25 kg |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 25,0 kg |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 27,0 cm |
| Hloubka: | 42,0 cm |



