Ceresit Univerzální lepicí a stěrková malta CT 80 Universal 25 kg
Číslo výrobku 6524276Popis výrobku
Číslo výrobku 6524276
Lepící a stěrková malta Ceresit CT 80 Universal je jednosložková, prášková, sypká hmota na bázi cementu s obsahem vláken, která je po smíchání s čistou vodou určena k:
- Lepení izolačních desek z pěnového polystyrénu EPS-F (bílý, grafitový)
- Extrudovaného polystyrénu XPS
- Minerální vaty MW s podélným i kolmým vláknem
- Fenolické pěny PF
Ceresit CT 80 Universal je také určen pro vytváření výztužné vrstvy se sklotextilní síťovinou v kontaktních systémech zateplení budov Ceresit Ceretherm (ETICS) a k vytváření výztužné vrstvy se sklotextilní síťovinou v omítkových systémech. Maltu lze použít jak pro novostavby, tak při provádění renovací fasád.
Ceresit CT 80 Universal díky použité speciálně vybrané kombinaci vláken posiluje odolnost zateplovacího systému vůči poškození, trhlinám a prasklinám.
Technické specifikace:
Báze: směs cementů s plnivy, minerály a modifikátory
Hustota: cca. 1,4 kg/dm3
Teplota zpracování a zrání: od +5 °C do +25 °C
Poměr míchání: 5,0-5,5 l vody na 25 kg
Doba zpracovatelnosti: cca 90 min
Orientační spotřeba:
Izolační desky z polystyrenu
EPS-F, XPS
- Lepení desek cca 5 kg/m2
- Výztužná vrstva cca 4 kg/m2
- Vyrovnání výztužné vrstvy cca 1 kg/m2
Izolační desky z minerální vaty MW
- Lepení desek cca 5 kg/m2
- Podkladová vrstva cca 1 kg/m2
- Výztužná vrstva cca 4 kg/m2
- Vyrovnání výztužné vrstvy cca 1 kg/m2
Podrobnější specifikace naleznete v technickém listu k dispozici ke stažení.
Údaje výrobce
Henkel AG & Co. KGaA
Henkelstrasse 67
40589 Düsseldorf
corporate.communications@henkel.com
5900089680252
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Lepidlo na stavební jednotky |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Druh: | Ostatní |
| Obsah: | 25 kg |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 25,0 kg |
| Výška: | 52,0 cm |
| Šířka: | 38,0 cm |
| Hloubka: | 16,0 cm |





